PTF651K5000BYEK
MFR.Part #
PTF651K5000BYEK
JLCPCB Part #
C1442849
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS