PTF651K0700FZEB
MFR.Part #
PTF651K0700FZEB
JLCPCB Part #
C1800588
Description
-55℃~+150℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS