PTF6512K700BXBF
MFR.Part #
PTF6512K700BXBF
JLCPCB Part #
C1445010
Description
-55℃~+150℃ 12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors