PTF65167R00AYEK
MFR.Part #
PTF65167R00AYEK
JLCPCB Part #
C1442998
Description
-55℃~+150℃ 167Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS