PTF65163K70BXEK
MFR.Part #
PTF65163K70BXEK
JLCPCB Part #
C1443315
Description
-55℃~+150℃ 163.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS