PTF65125R00AXBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65125R00AXBF
JLCPCB Part #
C1445123
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors