PTF65121K00BZEK
MFR.Part #
PTF65121K00BZEK
JLCPCB Part #
C1443175
Description
-55℃~+150℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS