PTF6511K370BXBF
MFR.Part #
PTF6511K370BXBF
JLCPCB Part #
C1442710
Description
-55℃~+150℃ 11.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors