PTF6510K000BYR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF6510K000BYR6
JLCPCB Part #
C1804949
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors