MKP385E2562BJIM2T0
MFR.Part #
MKP385E2562BJIM2T0
JLCPCB Part #
C3799857
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 5.6nF 800V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS