PTF65100R00DZEB
MFR.Part #
PTF65100R00DZEB
JLCPCB Part #
C1803691
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS