PTF65100K00AZBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65100K00AZBF
JLCPCB Part #
C1444936
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors