PTF5610K000BYEK
MFR.Part #
PTF5610K000BYEK
JLCPCB Part #
C3408263
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS