PR03000205600JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PR03000205600JAC00
JLCPCB Part #
C1368558
Package
Plugin,D5.2xL16.7mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 560Ω Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL16.7mm Through Hole Resistors ROHS