ERL07665K00FKEB500
MFR.Part #
ERL07665K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3483185
Description
-65℃~+175℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors