PLTT0805Z3521QGT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLTT0805Z3521QGT5
JLCPCB Part #
C4244109
Package
0805
Description
-55℃~+215℃ 250mW 3.52kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS