RK73G2ATTD30R9D
MFR.Part #
RK73G2ATTD30R9D
JLCPCB Part #
C7049534
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS