PLTT0805Z2082QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z2082QGT5
JLCPCB Part #
C4317363
Description
-55℃~+215℃ 20.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS