PLTT0805Z1761QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z1761QGT5
JLCPCB Part #
C4333000
Description
-55℃~+215℃ 1.76kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS