PLTT0805Z1351QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z1351QGT5
JLCPCB Part #
C4184393
Description
-55℃~+215℃ 1.35kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS