CRT0805-DX-3741ELF
MFR.Part #
CRT0805-DX-3741ELF
JLCPCB Part #
C1697193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS