PLT0805Z8560LBTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLT0805Z8560LBTS
JLCPCB Part #
C4198918
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount