Y087510K0000F9L
MFR.Part #
Y087510K0000F9L
JLCPCB Part #
C1462305
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS