PLT0603Z4931LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z4931LBTS
JLCPCB Part #
C4347702
Description
-55℃~+125℃ 150mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount