PLT0603Z4930LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z4930LBTS
JLCPCB Part #
C4237759
Description
-55℃~+125℃ 150mW 493Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount