PLT0603Z3831LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z3831LBTS
JLCPCB Part #
C4121852
Description
-55℃~+125℃ 150mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount