PTF6554R900BXEK
MFR.Part #
PTF6554R900BXEK
JLCPCB Part #
C1443242
Description
-55℃~+150℃ 250mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS