PLT0603Z3572LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z3572LBTS
JLCPCB Part #
C3938134
Description
-55℃~+125℃ 150mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount