BFC237668623
MFR.Part #
BFC237668623
JLCPCB Part #
C3787598
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 62nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS