PHT0402E3601BGPA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PHT0402E3601BGPA
JLCPCB Part #
C4050768
Package
0402
Description
-55℃~+215℃ 18.9mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±30ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS