PHP00603E87R6BBT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PHP00603E87R6BBT1
JLCPCB Part #
C4081316
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 375mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount