Y1630100R000Q9W
MFR.Part #
Y1630100R000Q9W
JLCPCB Part #
C3966345
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS