PDX5R0000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PDX5R0000B
JLCPCB Part #
C1492353
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5Ω ±0.1% ±5ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS