PCX4R0000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PCX4R0000B
JLCPCB Part #
C1574385
Package
Plugin
Description
10W 4Ω ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS