Y14421K43000B0L
MFR.Part #
Y14421K43000B0L
JLCPCB Part #
C1477337
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors