PBY5R0000B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PBY5R0000B
JLCPCB Part #
C1574389
Package
Plugin
Description
10W 5Ω ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS