Y1453370R000F9L
MFR.Part #
Y1453370R000F9L
JLCPCB Part #
C1468370
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 370Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS