RNC55H8062FSB14
MFR.Part #
RNC55H8062FSB14
JLCPCB Part #
C1435666
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors