CMF5530K100BHBF
MFR.Part #
CMF5530K100BHBF
JLCPCB Part #
C1422200
Description
-55℃~+175℃ 30.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors