P2010H6492FBTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P2010H6492FBTA
JLCPCB Part #
C4248181
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount