P1206H2872BBTA
MFR.Part #
P1206H2872BBTA
JLCPCB Part #
C3915247
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount