P1206H1004FBTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P1206H1004FBTA
JLCPCB Part #
C3952638
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount