Y0007110R270T9L
MFR.Part #
Y0007110R270T9L
JLCPCB Part #
C1468727
Description
-55℃~+125℃ 110.27Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS