P1206H1002BBTE
MFR.Part #
P1206H1002BBTE
JLCPCB Part #
C3926171
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount