P1206E3004BBT
MFR.Part #
P1206E3004BBT
JLCPCB Part #
C4237428
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount