SMAJ120CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ120CA-M3/61
JLCPCB Part #
C1978287
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 120V 133V 193V 1uA 300W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS