P1206E1303BBTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P1206E1303BBTB
JLCPCB Part #
C3930912
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount