P0805Z3483BNT
MFR.Part #
P0805Z3483BNT
JLCPCB Part #
C4192230
Description
-55℃~+155℃ 200mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS