P0805Z2941BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Z2941BNT
JLCPCB Part #
C3949139
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS