IMS05SH4R7J
MFR.Part #
IMS05SH4R7J
JLCPCB Part #
C19401294
Description
380mA 4.7uH 44@7.9MHz 550mΩ 70MHz ±5% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS